flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ПРАВИЛА поведінки відповідальних осіб під час спілкування з особами з обмеженими фізичними можливостями, похилого віку, іншими маломобільними групами населення при відвідуванні приміщення Романівського районного суду Житомирської області

ПРАВИЛА

поведінки відповідальних осіб під час спілкування з особами з обмеженими фізичними можливостями, похилого віку,  іншими маломобільними групами населення при відвідуванні приміщення Романівського районного суду Житомирської області

При зверненні до суду осіб з обмеженими фізичними можливостями, похилого віку,  інших маломобільних груп населення:

  1. Правила поведінки з людьми в яких є труднощі в мові:

 

  1. Правила поведінки з людьми з обмеженою рухливістю:

Пам’ятайте, що як правило, у людей, що мають труднощі при пересуванні, немає проблем із зором, слухом і розумінням.

 

  1. Правила поведінки з людьми з поганим зором і з незрячими:

 

  1. Правила поведінки з людьми з вадами слуху:

Існує кілька типів і ступенів глухоти. Відповідно, існує багато способів спілкування з людьми, які погано чують. Якщо ви не знаєте, якому віддати перевагу, запитайте у них. Деякі люди можуть чути, але сприймають окремі звуки неправильно. У цьому випадку говоріть голосно і чітко. Деколи знадобиться лише знизити висоту голосу, тому що людина втратила здатність сприймати високі частоти.

 

  1. Правила поведінки з людьми з затримкою розумового розвитку:

 

  1. Правила поведінки з людьми з порушенням психіки:

Психічні порушення – не те саме, що проблеми в розвитку. Люди з психічними проблемами переживають емоційні розлади, що ускладнюють їхнє життя. У них свій особливий і мінливий погляд на світ.

 

НАЙГОЛОВНІШЕ: не стороніться людей з інвалідністю. Якщо Ви готові вести себе з ними з повагою й розумінням, вони не образяться, якщо Ви помилитесь.